Do Holandska za poznáním

Typické tulipánové lány, které fascinují svou krásou, nebo starobylé větrné mlýny. Kdo ještě nebyl v Holandsku, ten by se měl určitě po nějakém výletě v nabídce cestovních kanceláří porozhlédnout.
řeka v amsterdamu
Země, která nám není příliš vzdálená, ale také ji vyloženě nevyhledáváme. Typickou dovolenkovou destinaci si představuje mnoho z nás jinak. Když se však řekne tulipány, větrné mlýny nebo Amsterdam, povzdechneme si a vyslovíme přání, že bychom se zde rádi podívali.
Není to vůbec nic nesplnitelného, a už vůbec ne složitého. S cenou si také není potřeba dělat velké starosti. Prostřednictvím poznávacího zájezdu lze třeba už za šest dní včetně cesty vidět ty největší krásy a skvosty Holandska a zažít na vlastní oči to, co známe jen z filmů a fotek.
Zájezd autobusovou dopravou nám umožní navštívit zemi tulipánů a vidět i něco navíc.
První den bývá odjezd z ČR a v ranních hodinách dne následujícího jsme v Amsterdamu. Díky pohodlné jízdě autobusem se nemusíme starat o dopravní situaci nebo nastupující únavu. Během pobytu strávíme tři noci v objednaném hotelu, kde bude ráno před odchodem připravena snídaně. K dispozici je účastníkům zájezdu autobus, který bude projíždět po zajímavých místech této země a zajistí vždy bezpečný návrat zpět na hotel.
větrný mlýn
Kromě prohlídky Amsterdamu, jeho historického centra, muzeí nebo pivovaru Heineken, je v plánu třeba prohlídka historického města Alkmaar, které se pyšní také úzkými vodními kanály, zvanými grachty. Během pobytu v této zemi nelze opomenout ani návštěvu skanzenu s větrnými mlýny a typickými dobovými dřevěnými domy.
pole tulipánů
Zajímavá je rovněž návštěva Kneukenhofu, města, který se honosí květinovým parkem o rozloze přes třicet arů. Lázeňské letovisko Scheveningen, nebo městečko Den Haag s vyhlídkou na úžasné Severní moře je přímo balzám na duši. Po celou dobu je k dispozici průvodce se spoustou zajímavých informací.
Z putování krásami a zajímavostmi Holandska v nás určitě zanechá spoustu vzpomínek a krásných nevšedních zážitků. Určitě proto stojí za návštěvu.

Published by