Triky na Instagramu

Každý z nás asi zná aplikaci Instagram. Je to volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Chtěli jste mít vždy mnoho sledovatelů a srdíček neboli „lajků“ u vašich fotografií? Pokud ano, tak se nyní dočtete pár triků, jak na to!


loga instagramu


Pokud rádi dáváte srdíčka různým videím a fotografiím a poté se na ně někdy chcete znovu podívat, tak je tu pro vás možnost. Stačí si najet na profil a v pravém horním rohu kliknout na ozubené kolečko. Poté stačí stisknout možnost „příspěvky, které se vám líbí“. Zde naleznete vše, čemu jste dali srdíčko.


 


Jestliže chcete mít mnoho sledovatelů zdarma, tak tu pro vás máme řešení. Do vyhledávání lidí a jiných profilů zadejte „popugram“ a pak začněte sledovat všechny účty, které sleduje on. Během pár minut vám začnou naskakovat „followers“. Jednoduché, že?


 


Jak si nastavit oznámení na upozornění? Oznámení se hodí každému z nás. Dozvíme se díky tomu, že někdo přidal novou fotografii, zahájil živé vysílání anebo to, že nám někdo napsal zprávu. Opět nám stačí kliknout na našem účtu na ozubené kolečko, zde vybereme možnost nastavení nabízených upozornění.


 


Máte zde nějaký svůj oblíbený filtr? Můžete si je seřadit podle oblíbenosti. Stačí na filtru podržet prst a poté jej posunout buď doleva nebo doprava. Poté budete mít všechny vaše oblíbené vepředu a nebudete muset rolovat až nakonec doprava, jako tomu bylo doposud.


 


Máte od svého operátora málo mobilních dat? Ať už je to z jakéhokoliv důvodu, tak na této aplikaci je můžete šetřit. I přesto, že na ní budete prohlížet obrázky a videa. Opět je cesta stejná, jako u ostatních nastavení. Tedy rozklikneme ozubené kolečko. Poté stačí vybrat možnost využití mobilních dat. Přepnete přepínač do polohy zapnuto a odteď už vám aplikace nesebere tolik dat, jako doposud.


snapchat na smartphone


Chcete být na této sociální sítí úspěšnými? Je dobré si rozmyslet, které fotografie si budete na svůj profil dávat. Měli byste se soustředit pouze na pár témat.

 

Posted in Www

Published by