TOP 5 tipů, kde brát inspiraci na plesovou sezónu

Můžete být pravidelným návštěvníkem plesů, ale také můžete být laik, který chce začít chodit do společnosti právě na plesy. Existuje a je na trhu spoustu společností, které vám nabízejí, že vás nalíčí, udělají vám překrásný účes a vyberou šaty, které se budou hodit přímo na vás. Pokud si však nechcete zaplatit vyšší částku za to, že tyto věci za vás udělá někdo jiný, ale chcete si vše vybrat samostatně, tak se můžete nechat inspirovat na různých stránkách či v životě a poté tuto inspiraci předat tomu, kdo vás nalíčí a udělá účes. Případně se můžete namalovat a učesat osobně pokud si na to troufáte a máte šikovné ruce.
královský pár

1. Pinterest – toto je aplikace, na které naleznete miliony fotek. Stačí v Pinterestu do vyhledávače zadat to co hledáte. Pokud hledáte večerní make-up, tak vám zde vyjede několik set fotek, na kterých jsou modelky různě nalíčené. Máte opravdu z čeho vybírat, protože fotek je zde hrozně moc.
2. Instagram – aplikace, která slouží pro sdílení fotek, komentování a chatování. Proč si však i zde nevyhledat pár fotek dle hastagu? Den, co den zde lidé nahrávají jejich fotky, obrázky jejich domácích miláčků ale také to, jak se právě namalovali. Díky tomu se i vy můžete inspirovat. Případně si najděte profil nějaké profesionálky/profesionála, který zde sdílí s okolím své výtvory. Tento výtvor pak můžete předat dál nebo se jím inspirovat a pokusit se vytvořit něco podobného.
půjčovna šatů
3. Facebook – sociální sít, kterou opět můžete využít ve svůj prospěch. Plno maskérek a slečen či mužů, kteří se zabývají líčením klientek/klientů zde mají vytvořené stránky, kde nahrávají fotografie těch, které právě nalíčili. Opět se tu můžete inspirovat případně rovnou využít služeb toho, kdo je zde nabízí. Stačí se domluvit na termín a ten ke komu půjdete vám jistě vytvoří něco krásného na vašem obličeji. Nejsou zde pouze ti, co líčí, ale jsou zde i stránky, které mají různé půjčovny šatů. I ty si pak můžete půjčit u této firmy.
4. Kamarádky – ty vám mohou pomoci nejlépe. Sejděte se pár kamarádek dohromady nebo je prostě poproste o to, aby vám případné fotografie hezky nalíčených a oblečených slečen z plesů posílaly. Pokud budete mít tak hodné kamarádky/kamarády, kteří vám pomohou hledat různé šaty/líčení a účesy, tak si jistě brzy vyberete.
5. Internet – prostě zadejte do vyhledávače to co sháníte a pak si už jen vyhledávejte v obrázcích.

Published by