Střecha pro každou příležitost

Pokud jste někdy navštívili nějaký veletrh či propagační akci podobného typu, pak jste se určitě setkali s jedním nepřehlédnutelným prvkem , který všechny tyto akce provází. Jsou to párty stany.

párty stan

  • Ačkoliv je v názvu uvedeno, že byly původně určené spíše na domácí oslavy, dnes je možné setkat se s nimi na mnoha různých místech.

Jejich obliba je způsobena především dokonalým konstrukčním řešením, díky kterému se dají využít v každém počasí, v každém ročním období. Nejsou určeny pouze do exteriéru, ale jejich instalace je možná i v interiéru. Postupem času začali výrobci své produkty zdokonalovat natolik, že si dnes můžete v těchto přístřešcích nejen rozsvítit, ale i zatopit. Odešly i obavy o to, zda v silnějším větru neopustí přístřešek své místo a majitel ho nebude muset hledat někde na poli. Zvládnou i silné poryvy větru.

Ideální řešení na propagační akci

Pro větší trvanlivost a odolnost jsou plastové spoje nahrazovány hliníkovými. Manipulace je velice snadná a postavit a následně i zbourat stan dokáže i člověk, který není manuálně příliš zručný. Pomohou mu v tom důmyslná technická vylepšení. Mezi ně patří i ocelové tlačítko, kterým se snadno nastaví požadovaná výška. U některých typů se jedná o dvojstupňové a u některých trojstupňové nastavení. Doplňkové profily lze velice snadno připevnit díky otvorům v dolní části nohou.

stany na oslavu

  • Spojit bočnice umožní zdrhovací zipy nebo suché zipy.

    • Záleží na tom, jaký druh si vyberete.

Samozřejmostí je nepromokavý materiál na střeše i bočních dílech. Vlastnost, která je vítána především na propagačních akcích je ta, že je možné nechat si digitálním tiskem potisknout celou plochu stanu a zvýšit tak své šance u potencionálních zákazníků. Díky důmyslně řešeným párty stanům budete prostě na všech akcích konečně vidět tím správným způsobem.

Published by