Řešení pro každého

Už jste se byli zeptat v bance, ale zjistili jste, že přes přísné podmínky nemáte šanci na hypotéku dosáhnout? Nebo máte záznam v bankovních či nebankovních registrech, a tudíž jste nevyhovujícím klientem? Pokud byste o hypotéku opravdu stáli, neváhejte se na nás obrátit. Budeme se snažit pro Vás najít co nejvýhodnější podmínky, a navíc od nás získáte peníze rychle a bez zbytečného papírování.
K dispozici je například hypotéka na pozemek od nebankovnihypoteky.net. Většinou jsou totiž potřeba peníze nejdřív na pozemek, a pak na následnou stavbu domečku či chaty.hrubá stavba.jpg
Nebojte se žádných poplatků dopředu, ty u nás nenajdete. Pokud plánujete dlouhou dobu splatnosti mezi jedním rokem až třiceti lety, určitě jste na správném místě. Navíc pokud byste chtěli předčasně částku splatit, není to problém, a rozhodně Vám nehrozí sanknce. Kromě jiného můžete také získat nízké splátky přímo na míru tak, abyste si mohli hypotéku dovolit.

Půjčíme Vám i přes záznam v registru

Nezáleží na tom, zdali jste v registru, protože každý si zaslouží svou druhou šanci. Očekávejte od nás výhodné podmínky, zprostředkování úvěru, přičemž peníze jsme schopni vyplatit do jednoho dne od dodání kompletních podkladů. Jedná se o rychlou hotovost, kterou můžete využít na stavění, ale také na vyplacení exekuce či na vhodné refinancování původních závazků. Úroková míra se pohybuje dle lokality a požadované částky od 6.9% ročně.podpis smlouvy.jpg
Samozřejmě jsou i zde nějaké podmínky. Výhodou je využití peněz na cokoli, možnost splatnosti až třicet let. Nebankovní hypotéka ovšem funguje pouze se zástavou nemovitosti. Je zapotřebí poskytnout alespoň osm fotografií objektu, a to zvenčí i zevnitř, a následně vyplnit online žádost. Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat manažer, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti, případně nejasnosti, dohodnete si výši úvěru, výši splátek a další potřebné informace. Schválení probíhá rychle, a následně už je zapotřebí jen dodání podkladů a podepsání smlouvy. Peníze pak budete mít přímo na svém účtu.

Published by