Omáčka ke grilování? My říkáme ano!

Máme za sebou leden, a pomaličku polehoučku tu máme jaro. A s počínajícím jarem řada z nás vytahuje grily. Ti nejlepší tedy gril n zimu vůbec neschovali, a jeli přes zimu dál, ale pravá grilovací sezóna je v létě. Pokud patříte mezi ty, kteří si čas od času něco rádi ugrilují, určitě se snažíte, aby byl výsledek velmi chutný. Hodiny příprav vám může usnadnit naše vynikající chutney https://eshop.koldokol.cz/chutney-a-omacky/. Co že to je? Je to druh omáčky, která se skvěle hodí například k masům, která lidé grilují nejčastěji.

zeleninové chutney

Hruška, švestak, meruňka – to jsou tři druhy, které u nás najdete. Všechny omáčky ke grilování jsou vyrobeny pouze z ovoce, zeleniny, octu a koření. Konzistence všech omáček je hustá, dá se pohodlně nabrat a nebude vám nikde kapat. I proto si ji u nás lidé kupují jako přílohu k nachos, které se v našich končinách staly velmi oblíbenou pochoutkou msto klasických chipsů.

Protože jde o zeleninovou omáčku, můžete ji sníst takřka s čímkoliv. Jen si dejte pozor, abyste si spotřebovali do měsíce od otevření. Neobsahuje totiž žádné zbytečné chemikálie, a mohla by se vám snadno zkazit. Neobsahuje žádní živočišné produkty, proto s ní potěšíte i vegetariány a vegany. Těm bude chutnat k zelenině nebo k luštěninám, případně ostudu si neudělá ani u zeleninových placek. Její použití je takřka neomezené, záleží čistě na vaší chuti. Vybavte se před nadcházející grilovací sezónou, a vyzkoušejte kvalitní kupovanou zeleninovou omáčku, která pozvedne vaše grilované pokrmy na vyšší úroveň. Nemusíte přece nikomu říkat, že ta omáčka není domácí. 🙂

zeleninová omáčka

Když už budete nakupovat, přihoďte třeba BIO marmelády, které se skvěle hodí k sýrům, a to i k těm grilovaným. V nabídce máme i chilli omáčku, která potěší milovníky všeho pálivého. Naše chutney potěší vaše chutě, vyzkoušíte něco jiného než obligátní kečup a hořčici, a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Published by