Obdivuhodná maca černá.

Znáte macu černou? Že neznáte? Potom také pochopitelně nemůžete vědět, no co všechno je dobrá, jaké má zázračné účinky. Pojďme si ji trochu představit. Maca černá je pěstovaná v Andách už stovky let. Roste tam v nadmořské výšce až do 4000 m n.m. Přitom na ni žhne slunce, v zimě mrzne, půda je neúrodná, přesto se tam této brukvovité nevelké rostlince tak daří a je plná prospěšných látek. Je vysoká do 15 cm, kořen je buclatý a krátký a právě v kořeni se skrývá síla této rostliny. Po sklizni se kořeny usuší, melou se a dále zpracovávají. Zatímco místní obyvatelé And macu pěstují od pradávna a samozřejmě ji i konzumují, k nám se tato jedinečná rostlinka dostává teprve v posledních letech.

Maca černá je jednou z odrůd macy. Ještě se můžeme setkat s macou červenou a žlutou. Říká se ji peruánský ženšen.

maca

A jaké že jsou ty úžasné účinky tohoto nevelkého kořene?

V první řadě působí blahodárně na potenci, prostě zvyšuje chuť na pohlavní styk, ale ne jen u mužů, ale i u žen. Také zlepšuje fyzickou kondici, vitalitu, dodává energii a zlepšuje psychickou pohodu. Podporuje plodnost, mužům pomáhá v problémech s nedostatečnou erekcí a ženám upravuje menstruační cyklus. Posílí imunitní systém a sníží cholesterol, celkově vás omladí a vzpruží. Je opravdu vhodná nejen pro muže, ale i pro ženy.

peru

Řeknete si, takový malý kořínek a přitom kolik je v něm síly. A ještě, když si představíte v jak nehostinných podmínkách roste, tak se opravdu musíte před touto královnou And snad uklonit.

Zkuste si ji objednat, protože jinak jen stěží budete věřit, co tato rostlinka dokáže. Uvidíte, že budete spokojeni, že i s vámi udělá doslova zázraky. Budete se cítit odpočinutější, delší běh vám už nebude dělat žádné problémy, vaše chmury na duši se rychle rozpustí a navíc ty tam budou i občasné problémy s erekcí. Budete naopak neustále na sex natěšeni.

Published by