Eliminujte svatební stres

Svatba je opravdu velmi stresující den – a to nejen pro ženicha a nevěstu, ale i pro družičky, svědky a i další organizátory. Nevěsty jsou většinou ve stresu nejen z toho, že jim jejich vysněný muž řekne ne, ale i z toho, že během celého dne něco neklapne tak, jak by si představovali. Zkrátka, je tolik možných věcí, které nemusejí vyjít, jak si nevěsta přeje, že je jen stěží možné je všechny sepsat. Nicméně my pro vás máme pár nápadů, jak minimalizovat stres a předejít co nejvíce katastrofám, které mohou nastat.

svatební šaty

První věcí, jsou tiskoviny, jako jsou pozvánky, jmenovky, nebo svatební rozetky Goldpress. Ano, je sice pravda, že všechny tyto maličkosti si pravděpodobně jste schopná udělat sama, ale jen si tím přidáváte stresu. Pokud můžete, kupte si je. Ano, sice to bude stát pár korun navíc, ale budete mít jednotný set. Všechny tiskoviny budou vypadat stejně. Budou mít stejné květiny i stejný použitý papír a vy se tím nebudete muset stresovat.

ženich a nevěsta

Další věcí, které se nevěsty bojí, jsou šaty. Tuto starost hoďte úplně za hlavu. Určitě jste si šaty již milionkrát zkoušela na různých zkouškách, takže nemusíte mít strach, že by vám zrovna v tento den neslušeli. Bojíte se, že se zašpiníte a váš celý den bude pokažený? Ano, nebudeme lhát, tato možnost tu je. Nicméně znovu se to dá nějak vyřešit. Kupte si náhradní, obyčejné bílé šaty za pětistovku. Pokud se zašpiníte, můžete se převléknout. Ano, sice to nebudou ty vysněné šaty, v kterých jste chtěla jít původně, ale aspoň budete mít nějaké ne? A navíc, nikdo neříká, že v těchto šatech nemůžete vypadat úchvatně.

Stejně tak se snažte nestresovat věcmi, jako kdy přijde kapela, kdy přivezou dort a podobně. Zkrátka, jsou věci, které nezměníte a stejně je budete muset řešit až na místě. Určitě se vám váš velký den povede. Užijte si svůj den a mějte krásné vzpomínky.

Published by