Holčičí pokojíček? Jako z pohádky!

Pokud máte doma malou princeznu, jistě si přejete mít pro ni i odpovídající pokojíček. Malé holčičky jsou typické tím, že rády zvelebují prostředí kolem sebe. Jste-li i vy tedy ve fázi zařizování a plánování, jistě se vám bude hodin pár tipů, díky kterým z obyčejného pokojíčku uděláte krásný a útulný domov.
Základem jsou barvy. Vždy vybírejte ze světlých a pastelových odstínů. Ideální je kombinace bílé a nějaké další barvy. Díky tomu se vám nádherně zvětší prostor a zároveň bude působit čistě a roztomile.panenka v postýlce.jpg
Druhou hlavní položkou je nábytek. Dbejte na to, aby vše bylo sladěné v barvách stěn. Určitě neprohloupíte, pořídíte-li vaší dceři postýlku s nebesy. Taková postel jako z pohádky, je snem opravdu každé malé dámy.
Chcete-li, aby pokojíček působil opravdu útulně, musíte jej vybavit doplňky. Do dětského pokoje snad neexistují lepší módní doplňky nežli hračky. V pokojíčku jako pro princezny jistě nesmí chybět ani postýlka pro panenky. Například dřevěná kolébka ChytraLiska.cz je ideální variantou. Jedná se o doplněk, který je nejenže krásný, ale i praktický. Téměř každá malá dáma má soustu panenek a ráda o ně s láskou pečuje. Taková kolébka je ideální variantou, kam všechny ty krásné panenky uložit. Pokud přece jen vaše dcerka panenky ráda nemá, jistě zde naleznou útočiště plyšové hračky. Máte-li doma kočičku nebo pejska, možná se někdy budete až divit, kdo všechno tuto kolébku obývá.holčička s hradem.jpg
Samozřejmostí je, že v žádném pokojíčku malé princezny nesmí chybět domeček pro panenky. Hrát si sním, mohou malá batolata i holky těsně před pubertou. Jednoduše jde o nadčasovou hračku.
Ať už budete vybírat nábytek i doplňky jakékoliv, vždy raději upřednostněte kvalitu před kvantitou. Sice kvalitní a dřevěné výrobky nejsou příliš levnou variantou, ale zase si vždy můžete být jisti kvalitou a praktičností.

Published by