Adopce nebo sponzorství zvířete v zoo?

Ne každý může doma mít němou tvář. Ať už je to z jakéhokoliv důvodu, a přesto toužíte býti hrdými majiteli zvířete, nabízí se ideální řešení v podobě “rodičovství“ zvířete v zoo. A nejen to, že uděláte radost především sami sobě, ale kdo může konstatovat, že má například tygra, slona či medvěda nebo snad gorilu?
 
Zvíře budete moci kdykoliv navštívit v zoo. Rovněž vám bude umožněno se pokochat i pohledem na štítek s vaší jmenovkou a uvedením, zda jste adoptivní rodič nebo sponzor. Jaký je však rozdíl mezi adopcí a sponzorstvím? Pozitivní je, že adoptovat či sponzorovat zvíře může opravdu každý!

mědvěd
 
 
Adopce zvířete v zoo
 
Možnost adoptovat zvíře nabízí většina zoologických zahrad v České republice. Buď při návštěvě konkrétní zoologické zahrady se můžete seznámit se zvířaty, které lze adoptovat, či využít druhou variantu, a to prostřednictvím webových stránek dané zoologické zahrady. V případě adopce se jedná o finanční částku, která se liší od daného druhu zvířete i jednotlivé zoo. Roční poplatek se odvíjí od nákladů na péči i krmivo daného živočicha. Adopce se uzavírá na dobu jednoho roku. Samozřejmostí je potenciálnost prodloužení v případě oboustranné spokojenosti. A především na základě setrvávající inciativy ohledně adopce z vaší strany.
 
gorila

Published by