Nový začátek a start do života

Minimálně jednou v životě, se každý z vás setkal se situací, kdy váš partnerský vztah ztroskotal na nějakém problému, který jste společně nedokázali vyřešit. Je to zcela běžná součást života a někdy přináší i lepší začátky.
Po rozchodu máte totiž vždy šanci, žít jinak a o něco více lépe.
protahování v přírodě

Hledat štěstí jinde

Mnoho lidí trápí po ukončení jejich vztahu jedna zásadní myšlenka, která jim pořád vrtá hlavou. Je to pocit samoty a domnění, že zůstanou už navždy sami. Je to však holý nesmysl. V případě, že jste momentálně svobodní a udělali jste za vaším předešlým vztahem tlustou čáru, máte k dispozici nespočet možností k tomu, jak být šťastní.
•       Nemusíte se zaměřit pouze na nové objekty, hledat štěstí můžete i ve věcech, které nejsou životního rázu. Třeba takový koníček, který vás bude bavit a nadchne vás, vám vyplní prázdné místo, které v sobě aktuálně máte.
•       Další možností je i to, že nezaměstnáte pouze vaše ruce, ale i mysl. Můžete zkusit vaši energii vložit do sportu, k meditaci nebo k pohybu na čerstvém vzduchu, a to nejen pěšky, ale třeba i na kole nebo na bruslích.
•       Lékem na všechny bolístky, pro vás může být i péče o sebe. Najednou můžete věnovat váš čas pouze starostlivosti o váš zevnějšek, zajít si do lázní, wellness centra nebo hýčkat se tím, že si pořídíte nové oblečení. Dopřát si něco pro váš dobrý pocit, vás učiní v okamžiku šťastnější, proto se nezapomínejte dát pro změnu – na první místo.
dívka ve vestě

Žádné výčitky a omezování

Svým způsobem je vztah dvou lidí založený na respektu a bezpochyby i na kompromisech. Ty, je někdy těžké akceptovat a myslet na to, že nemáte vše ve svých rukou.
Z pozice svobodného člověka však můžete všechno, co vás předtím omezovalo ignorovat a bez přívalu výčitek si užívat života dle vašich přesvědčení.
Možná i to byl váš důvod k rozchodu, kdy vás partner omezoval a brzdil ve vašich plánech a snech. Okuste, jaké to je opět se svobodně nadechnout, užívat si čas s vaším „Já“ a dejte si šanci k tomu, aby se váš život mohl ubírat o něco lepším směrem než doposud.
A třeba na vaší cestě natrefíte na člověka, který vás bude brát všemi deseti takového, jaký jste.

Published by