Nevšední zábava pro všední den


Každý den to samé, práce nebo škola, hry na mobilu, sledování filmů a televize, počítač, jídlo, spánek. Člověk si musí taky někdy odpočinout a načerpat novou energii. Jak to udělat? Přijďte se vyřádit a zastřílet si z laserové zbraně. Tím se uvolníte, zažijete adrenalin i zábavu a navíc na chvíli úplně vypnete a díky tomu načerpáte i novou energii.
Lasergame Praha 9 je nevšední zábava pro všední den.labyrint (33)

Vyzkoušejte tento netradiční zážitek

Určitě se budete bavit. Odlehčete svému tělu i mysli a přijďte si zastřílet. Zde se můžete parádně vyřádit se zbraní v ruce. Nemusíte na nikoho dávat pozor, protože střely jsou naprosto bezpečné, takže vůbec nevadí, když se trefíte do zdi nebo i do citlivých partií protivníka. Jedná se pouze o laserový paprsek, který je zcela neškodný. Zásahy nebolí, proto si mohou přijít zahrát i dámy. Není se čeho obávat, nebudete odcházet domů s modřinami.

  1. S dětmi za zábavou

Nevíte, kam s dětmi za zábavou? Přijďte si zastřílet.

  1. Pobavení s přáteli

Máte v sobotu odpoledne volno a chcete naplánovat s přáteli nějakou akci? Střílečka pobaví určitě všechny přítomné, včetně zástupkyň něžného pohlaví.

  1. Akce s kolegy z práce

Kdo bude lepší? Uspořádejte klidně i turnaj.

  1. Teambuilding

Soustředění, poznání nových kolegů, navázání vztahů, nebo jen akce z práce, to všechno můžete zažít při teambuildingu u nás.

  1. Soutěžení se spolužáky

Necháte vyhrát spolužáky nebo chcete zvítězit? Utvořte dva týmy a jen do toho! Všechno ostatní máme připravené.

  1. Výlet s rodinou

Porazíte rodinné příslušníky? Mamka se synem a taťka s dcerou? Kdo vyhraje? Berete ještě další rodinné příslušníky nebo rovnou celé rodiny proti sobě? Nečekaná a netradiční forma zábavy, třeba i pro uspořádání oslavy.

  1. Zábava s přáteli

Netradiční zábava s přáteli, když máte volnou chvíli a chcete něco podniknout. Setkali jste se po delší době s přáteli a chcete někam zajít a něco zažít? Využijte této jedinečné a netradiční příležitosti.

DSC_0199

  1. Adrenalinový sport

Na sebe dostanete vesty a do rukou zbraně. Adrenalin koluje v žilách a Vy musíte zvítězit.

  1. Dívčí válka

Holky jde se na to! Nejenom muži mají přece cit pro zbraně. Navíc zde žádná rána nebolí, takže si to můžeme rozdat i jako holčičí válku!

Published by