Nedělejte z komára velblouda aneb pravda o podnikatelských půjčkách

Lidé mají čas od času potřebu přehánět. Jistě to znáte. Nikdo mě nemá rád, kdybych umřel, ani pes po mě neštěkne. Slova jednoho velkého muže a velice úspěšné pohádky, kterou si jistě každý z nás pamatuje ze svého dětství, ať se to týká starších či mladších ročníků. Ale to je vedlejší, přejdeme k tomu hlavnímu

Jaká jsou vlastně fakta o podnikatelských úvěrech a nebankovním systému? Osvětlíme si pár základních údajů. Říká se, že vyřízení je brnkačka, ale je to pravda? Pravdou zůstává, že většinou k vyřízení potřebujete opravdu méně dokumentů než v klasické bance. Jestli je to rychlejší, to jistě dokáže taktéž posoudit každý z nás, protože nemusíte chodit do banky na osobní schůzky, už tím šetříte svůj čas, všechno vyřizujete po internetu. Navíc kde vzít peníze, když vás banka odmítne? To musíte hledat v jiném sektoru.

Vaši žádost může vyslyšet nebankovní podnikatelská hypotéka https://www.fahd.cz/hypoteka-pro-podnikatele/.

žena, káva, notebook, mobil

Peníze přitom můžete v podnikání využít jakýmkoliv způsobem. A proč je možná příjemnější pro někoho zvolit nebankovní sektor? Zkrátka a dobře proto, že zde neděláme z komára velblouda. Pokud máte například záznam v registru dlužníků, nikdo vás za to neodsoudí. Úvěr i v takovém případě lze úplně normálně uzavřít, to samé platí i o nižších příjmech. Pokud jste podnikatel, firma nebo živnostník a obáváte se nízkého daňového přiznání, tak si zoufat nemusíte. Pokud nemáte zrovna enormní příjmy, ani to nebývá překážkou k získání úvěru.

Čím ručit? V podstatě naprosto čímkoliv, budovou, pozemkem, bytem, komerční nemovitostí nebo chatou, možností je opravdu mnoho. A jak je to tedy s celkovým vyřízením? Schválení může proběhnout i do 24 hodin a podnikatel může získat až 70% z odhadu. Často nevadí ani to, že máte dluhy nebo dokonce exekuce, prostě neděláme z komára velblouda.

kancelář, podnikání

Dluhy, exekuce, záznamy v registrech dlužníků, nízké příjmy nebo nízká daňová přiznání. Právě kvůli těmto důvodům mnohdy některým podnikatelům nezbude nic jiného, než žádat u nebankovní společnosti. Přitom stačí poslat pár fotografií nemovitosti a dohodnout se na podmínkách. Tak jednoduché to může být.

Published by