Lahodný čaj

Jsem ten typ člověka, to opravdu má hodně rád čaje. Čaj si dopřávám tak třikrát denně, protože jsem velká milovnice čajů. A protože jsem taky chtěla shodit nějaká ta poporodní kila, tak jsem se rozhodla, že vyzkouším taky různé čaje na hubnutí. A čaje na hubnutí jsou opravdu skvělé. Sice nejsou tak dobré, jako například ovocné čaje, ale taky se dají vychutnat. Já se třeba do čaje na hubnutí předávám taky med. A vy si možná říkáte, že to potom zbytečné pít čaj na hubnutí, protože med je kalorický. A to ano, sice máte pravdu, že čaje na hubnutí bez medu jsou lepší kvůli kaloriím, ale věřte mi, že med je zase na druhou stranu zdravý.

Piji i silné čaje.

Taky si dělám třeba medové anebo kávové zábaly, které jsou taky super na to, aby se přestala dělat celulitida nebo aby se prokrvila celkově kůže. A pokud chcete taky podpořit lymfatický systém a celkově cirkulaci krve anebo podpořit lymfu, tak být vámi, tak si zajdu na kvalitní masáž a popíjím u toho skvělý čaj na hubnutí. Čaje na hubnutí seženete jak v lékárně, tak taky na internetu. Já o sobě nakupuji nejraději čaje na hubnutí v lékárně, taky se taky nechávám poradit od odbornice, která je lékárnice a jistě ví, jaký čaj na hubnutí bude opravdu ideální pro vás.

Denně piji čaj.

Samozřejmě, že pokud byste třeba byly těhotné anebo máte nějakou vážnou nemoc, tak bych se v lékárně taky zeptala, jestli na svou nemoc anebo na těhotenství mohu užívat čaj na hubnutí, protože čaj na hubnutí má v sobě takové bylinky, které třeba nemůžete užívat jenom tak. Protože všechno má své pro a proti. Být vámi, v první řadě bych dala o své zdraví. A tak se raději zeptám lékaře nebo lékárníka, jestli čaje na hubnutí je pro mě ten pravý a jestli mi zdravotně neublíží. Čaj na hubnutí je specifický a dala bych si na něj pozor, kolik toho denně taky vypiji. A pokud vám čaj na hubnutí nechutná? Zkuste něco jiného.

Published by