Jedinečný osobní dárek

Bez hrnků se nikdo neobejde. Používáme je denně, pijeme z nich různé nápoje, a používáme je třeba na vaření nebo pečení. Vzhledem k četnosti jejich používání se prostě občas stane, že vám vyklouzne z ruky, nebo spadne z okraje stolu či kuchyňské linky, a nehoda je na světě. Střepy sice přináší štěstí, ale pokud si rozbijete pár hrnků, můžete se snadno ocitnout v situaci, kdy jich budete mít opravdu málo. A málo hrnků = potřeba je často umývat. Mějte jich vždycky dostatek.

skleněný hrnek

Pokud hledáte opravdu originální dárek, určitě vás už někdy napadlo, že darujete hrnek. Vzápětí jste nejspíš od této ideje upustili, protože hrnky jsou přece všude, může si je vzhledem k velmi nízké ceně koupit každý, a všichni jich máme doma tolik. Jenže to nemusí být tak úplně pravda. Hrnek se hodí vždycky. A právě i jako dárek. Pokud přemýšlíte nad tím, že ho někomu dáte, určitě se nestyďte, a nějaký darujte. A když už dát hrnek, zkuste vymyslet nějaký originální design.

hrnek sklo

Design od srdíčka
Oblíbené dárky jsou například hrnky se jménem, protože obdarovanému říkají, že dárce k nim má bližší vztah. U nás najdete celou škálu hrnků, které vám rádi na zakázku ozdobíme jménem pomocí metody pískování. Není problém na hrnek napsat jakýkoliv text. Oblíbená jsou jména, a díky tomu získáte originální dárek. Na výběr máte z mnoha typů textů, které můžete znát třeba z programů pro psaní textů. Máme i svoje šablony, a najdete u nás tenký i tučný text, a dokonce máme pro naše zákazníky i možnost pískování textu, který si vlastnoručně napíší. Takovou možnost nemáte všude, tak proč toho nevyužít rovnou u nás při nákupu skleněného zboží?
Kromě hrnků a pískování na ně máme v nabídce obrovské množství skleněného zboží. Najdete u nás různé sklenice na alkohol, sklenice k výročí, dárkové krabičky a mnoho dalších výrobků, které najdete jenom u nás. Nabízíme zboží mnoha kvalitních výrobců, jejichž výrobky si zamilujete.

Published by