Cvičí celá rodina! A prý, že to nejde …

Není krásnějšího vyčerpání, jako po sportovní aktivitě.Říkáte si, že by jste rádi cvičili, ale máte spoustu práce s dětmi, při kterých se vám navštívit posilovnu ani nedaří? Výmluvy! Najděte způsoby, jak umožnit cvičení s celou vaší rodinou, bez omezení. Jde to!
otec s mimčem v bazénu
Učte je, jak na různé sporty:
·         podnikněte společně výletdo lesa/do hor, jeďte bruslit, na kola, zajděte si na plavání, nebo vezměte míč a běhejte v parku, či po zahradě. Přirozený pohyb podpořte tak, že jich naučíte základy sportovního života.
·         zapněte si DVD– pusťte si doma nějaké cvičební video na DVD, může to být něco nenáročného pro děti, nebo zvolte variantu, kde vám budou děti stačit. A kdyby nebyli úplně vzorní nic se neděje, určitě se u toho při nejmenším vyblbnou a vyskáčou.
výlet na kolech
Když děti spí, cvičí máma s tátou:
·         pokud se vám konečně podařilo uspat vaše ratolesti, zkuste čas strávený jenom s partnerem využít k společnému cvičení, můžete cvičit něco dohromady, anebo každý zvlášť ve vlastním tempu. Vy nejlíp víte, co dokážete udýchat a jaký druh cvičení vás baví.
·         jestli vám prostory doma nestačí, vystřídejte se v posilovně, určitě nějakou poblíž máte a v ní i profesionální vybavení, které doma schází, můžete si taktéž domluvit soukromého trenéra, který vás naučí správnou techniku cvičení.
·         poproste babičku, ať hlídá a vyrazte si ven zaběhat. Není nad zdravý pohyb venku a společné běhání, je mnohem zábavnější a efektivnější, než by jste řekli.
sportovní potřeby
Zdravý životní styl, dnes už vyhledává čím dál více lidí. Nepopíratelně k němu patří jak zdravá a plnohodnotná strava, tak i sportovní činnost. Pohyb přispívá nejen fyzickému, ale i duševnímu zdraví. Pokud se do cvičení pustíte, buďte si jistí, že u něho budete chtít i zůstat.
Co vám sport do života přinese:
1.      Získáte ním fyzičku!
2.      Naučíte své děti disciplíny!
3.      Přispějete tak k lepšímu zdraví!
4.      Budete se cítit fyzicky i psychicky líp!
5.      Odreagujete se!

Published by