Brigády

Prvním krokem je určitě, najít si brigádu jihlava. To nemusí znít zrovna jednoduše, protože se vám zdá, že většina pracovních nabídek je na hlavní pracovní poměr. Pokud jste už v důchodu a plný nebo i poloviční úvazek je pro vás zkrátka moc náročný, brigáda na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti je pro vás ideální.

Takových brigád existuje opravdu spousta a stačí si vyhledat takovou, jaká vám bude nejvíce vyhovovat. Podívejte se na stránky Hit práce a můžete začít vybírat. Najdete zde brigády a zkrácené úvazky v Jihlavě, ale i v dalších městech po celé České republice. Brigády můžou být klasicky v obchodě nebo v úklidových firmách. Existují ale méně fyzicky náročné práce. Můžete např. zalepovat obálky nebo sedět na recepci.

recepční

V dnešní době už se dají sehnat i brigády z domova, většinou k nim ale potřebujete alespoň nějakou znalost počítače. Většinou se jedná o sdílení a propagování nějaké firmy nebo produktu. Takovou práci můžete dělat snadno odkudkoliv, stačí vám k tomu notebook nebo chytrý telefon a připojení k internetu. Nesmíte se ovšem bát sdílet různé odkazy a ideální je, pokud máte na Facebooku hodně přátel a můžete odkazy sdílet s hodně lidmi.

Pokud vás práce na internetu neláká, můžete zkusit pracovat např. jako distributor reklamních materiálů nebo novin. Taková práce je opravdu jednoduchá, jste na čerstvém vzduchu a práci si můžete rozvrhnout, jak jen chcete. Nevýhoda je ovšem práce v zimě. Náledí, sníh a prudký vítr jsou nepřáteli všech pošťáků a doručovatelů.

servírka a číšník

Další možností je práce v restauraci nebo v kavárně. Pokud vám nedělá problém pracovat s lidmi, může být tohle ta pravá brigáda právě pro vás. Vyděláte si tu poměrně dost peněz a práce nebývá nijak moc náročná. Jen se musíte přizpůsobit otevírací době restaurace, což často znamená pracovat až do noci. Vyberte si tu pravou brigádu právě pro vás a zvyšte svoje příjmy už teď.

Published by